کد خبر: 3923078
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
مدیرکل اوقاف بوشهر از بخشودگی اجاره دو ماهه مستأجران رقبات تجاری و خدماتی عرصه و اعیان وقف آسیب‌دیده از ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ایکنا از بوشهر، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف‌ و امورخیریه استان، اجاره‌بهای دو ماهه اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ مستأجران آسیب‌دیده از ویروس کرونا رقبات تجاری و خدماتی عرصه‎ و ‎اعیان وقف بخشیده شد.

حجت‌‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور، مدیرکل اوقاف ‎و ‎امورخیریه استان بوشهر با بیان این خبر گفت: به‌منظور مساعدت به مستأجران رقبات عرصه و اعیان وقف، با کاربری‌های تجاری، آموزشی، خدماتی و ... و حمایت از بازار کسب و کار، طی گردش کار انجام شده در ستاد سازمان اوقاف‌، با توجه به تصویب نامه هیئت وزیران و ستاد ملی کرونا و همچنین موافقت نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف‌ و امورخیریه، واحد‌های تجاری بدون حق سرقفلی و تملک اعیان استان بوشهر، از پرداخت اجاره‌بهای اسفند‌ماه ۹۸ و فروردین‌ماه معاف شدند.

مدیرکل اوقاف‌ بوشهر تصریح کرد: مبلغ این بخشودگی بیش از ۲ میلیارد ریال است. در راستای اجرای امینانه نیات واقفان، از زمان شیوع ویروس کرونا، این اداره‌کل تاکنون بیش از ۲۲ هزار سبد معیشتی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال تهیه و میان آسیب‌دیدگان از این ویروس و خانواده‌های مستمند توزیع کرده است‌.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: