کد خبر: 4058852
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۸

فرمانده سپاه امام صادق استان بوشهر گفت: 284 برنامه به مناسبت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر توسط اقشار، پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی در سراسر استان بوشهر اجرا خواهد شد.

به گزارش ایکنا از بوشهر، سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) امروز، یکم خرداد در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت سوم خردادماه سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: 284 برنامه به مناسبت این روز توسط اقشار، پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی در سراسر استان برنامه ریزی شده و اجرا خواهد شد.

وی با تاکید بر مهمترین برنامه‌ها ادامه داد: آغاز برنامه ها دوم خردادماه با برگزاری مراسم شهید گمنام در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار خواهد شد و در روز سوم خردادماه نیز صبحگاه نیروهای مسلح در نهاجا اجرا می‌شود.

رزمجو با اشاره به 87 شهید استان بوشهر در عملیات بیت المقدس تصریح کرد: زیارت خانواده‌های این شهدا در دستور کار برنامه‌های هفته جاری قرار گرفته و انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) افزود: بانگ مقاومت و پایداری در مدارس استان زده خواهد شد و کنگره شهدای فرهنگی نیز توسط اداره کل آموزش پرورش استان بوشهر در روز سوم خردادماه برگزار می‌شود.

رزمجو گفت: عملیات بیت‌المقدس از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و حماسه فتح خرمشهر قلب‌ها را از ایمان، ایثار و فداکاری مملو کرد.

این مقام نظامی در ادامه با اشاره به جایگاه ایران در دنیا پس از فتح خرمشهر اظهار کرد: فتح خرمشهر به واسطه اقدام موثر مردم، بازتاب جهانی داشت و افکار عمومی را منسوخ کرد؛ امروز نقش رژیم صهیونیستی و آمریکا به واسطه ویژگی‌های فتح خرمشهر کمرنگ شده و بیداری اسلامی و نیروهایی که حول محور مقاومت سازماندهی شدند از این دسته خصوصیات می‌باشد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در پایان گفت: با فتح خرمشهر رزمندگان اسلام تجربیات بسیار خوبی به دست آوردند که هم‌اکنون این تجربیات راهگشا است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: