به گزارش ایکنا، مرحله نهایی مسابقات قرآن کریم مشکات در بخش کشوری در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظمیم(ع) با حضور 200 متسابق از سراسر کشور به صورت حضوری و مجازی برگزار میشود که اسامی نفرات راهیافته به فینال منتشر شد.
اسامی راهیافتگان به مرحله نهایی(حضوری) در بخش بانوان به شرح زیر است:
رشته حفظ ۱۰ جزء اول بالای ۱۶ سال بانوان
علیه مهدوینیا - خراسان رضوی
مینا چشمسبز - خوزستان
فرزانه صادقی از گیلان
معصومه حمیدی از قزوین
فاطمه اسفندمز از کرمان
مریم یوسفی از اصفهان
مریم عظیمینسب از کرمان
فاطمه صادقی از اصفهان
الهه اکبریجبلی از اصفهان
رشته حفظ ۱۰ جزء اول زیر ۱۶ سال دختران
ضحی میوند از تهران
زهرا کریمی از تهران
سیدهنازنینزهرا قاسمی از تهران
فاطمه عباسی از تهران
فاطمه علیمهدی از اصفهان
سارا ترکاشوند از تهران
فاطمه بیات از تهران
ناعمه دستور از اصفهان
مطهره صمدی از تهران
مهسا رحیمی از البرز
اسما یوسفی از خراسان رضوی
رشته حفظ ۲۰ جزء اول زیر ۱۶ سال دختران
سمانه بابایی از تهران
محدثه فلاحی از آذربایجان شرقی
نرگس نوروزی از تهران
زهرا سوادکوهی از اصفهان
فاطمه پوردهنده از گیلان
مطهره میرزایی از البرز
نازنینزهرا سقایان از تهران
مریم ترکیآرانی از اصفهان
رشته حفظ ۲۰ جزء اول بالای ۱۶ سال بانوان
فاطمه نیکویی از تهران
فرزانه جعفریان از تهران
فرشته صباغیان از اصفهان
زهرا محبی از اصفهان
سعیده سلطانی از تهران
فاطمهسادات غفاری از تهران
هاجر رخیصی از خوزستان
مریم سیاهکالی مرادی از قزوین
مریم عساکره از خوزستان
سیدهیاسمن پیرا از خوزستان
الهام پورباقر از آذربایجان شرقی
فاطمه نظری از مازندران
رشته حفظ کل زیر ۱۶ سال دختران
سارا شیراوند از اصفهان
حنانه خلفی از تهران
نرگس نورمحمدی از البرز
فائزه نظامپور از اصفهان
مهسا سلطانزاده از مازندران
زهرا گلیزاده از آذربایجان شرقی
زینب مردی از تهران
فرناز عباسی از خراسان رضوی
مهسا فیروزی از زنجان
رشته حفظ کل بالای ۱۶ سال بانوان
زهرا عباسی از تهران
رویا فضائلیطرقی از خراسان رضوی
زهرا انصاری از تهران
زهرا خلیلی از تهران
راضیه رحیمی از اصفهان
عطیه تبیانیان از سمنان
مریم جاننثاری از اصفهان
فائزهسادات قریشینسب از یزد
مجیده رضاپور از کرمان
حکیمه نصیری از مازندران
فاطمه دلیری از قم
سمانهسادات خاندوستی از گیلان
فاطمه نصیری از فارس
فاطمه ابراهیمی از فارس
رشته قرائت ترتیل زیر ۱۶ سال دختران
حورا صبرینژاد از خوزستان
اسما فلکی از خراسان رضوی
آوا نظریقهرودی از تهران
مهدیه گنجعلی از تهران
فاطمه سالاریپور از تهران
رشته قرائت ترتیل بالای ۱۶ سال بانوان
آذرمان صادقی از تهران
صغری خورشیدی از گیلان
معصومه صهبایی از خراسان رضوی
عاطفه ناصح از گیلان
زینب مقدم از قم
سمیه آصفی از مازندران
صدیقه سیفیدلی از لرستان
سیدهمعصومه حسینی آقاملکی از خراسان رضوی
اسامی راهیافتگان به مرحله نهایی (حضوری) مسابقات مشکات در بخش آقایان نیز به شرح زیر است:
رشته حفظ ۱۰ جزء اول زیر ۱۶ سال پسران
محمد افضلی از گیلان
امیرطاها صابر از گیلان
محمد حسنپور از یزد
علیرضا براتی از قم
سیدعلی شبیری از زنجان
متین کاظمی از تهران
مصطفی کریمی از تهران
هادی میرکریم از گلستان
محمدمتین میرزایی از البرز
رشته حفظ ۱۰ جزء اول بالای ۱۶ سال آقایان
مهدی عبرتی از گیلان
بنیامین کرمی از البرز
مسعود رضایی از زنجان
امیرحسین دستور از اصفهان
محمدعلی کشاورز مروجی از قم
خلیل فرامرزی از قم
احمد برزگر از تهران
محمد خانی از البرز
قاسم خاکپاش از سمنان
علی صالحینیا از خراسان جنوبی
عبدالعزیز دهانی از سیستان و بلوچستان
رشته حفظ ۲۰ جزء اول زیر ۱۶ سال پسران
سیدمحمدحسین روشنایی از مرکزی
محمدرضا عالم از اردبیل
سیدمحمدطاها بویافراز از مازندران
امیرعلی بنایی از تهران
رشته حفظ ۲۰ جزء اول بالای ۱۶ سال آقایان
عبدالله اللهویردیزاده از اردبیل
محمود باباخان از تهران
محمدحسین میرزایی از البرز
مجتبی علیرضالو از تهران
حمیدرضا صافی از قم
حسن جعفرپور از گیلان
سپهر زارع تیموری از تهران
حسن علیرضالو از قم
ارشیا رجبی از گیلان
هادی تکیه از تهران
رشته حفظ کل زیر ۱۶ سال پسران
رضا رضاییملال از گیلان
امیرهادی بایرامی از اردبیل
محمد شیخ از گیلان
امیرحسین اشرفی از آذربایجان غربی
محمدجواد قربانزاده از گیلان
طه علیزاده از گیلان
احمدرضا آجلو از مرکزی
رشته حفظ کل بالای ۱۶ سال آقایان
محمدرضا زاهدی از تهران
امیدرضا رحیمی از گیلان
علی غلام آزاد از زنجان
محمدرسول تکبیری از تهران
محمدرضا جاهدینیا از خراسان رضوی
عبدالله میاحی از خوزستان
سینا تیزابی مشهدی از خراسان رضوی
حسین معتمدی از قم
محمدرسول شجاعی مهر از اردبیل
علیرضا محمدی از تهران
رشته قرائت ترتیل زیر ۱۶ سال پسران
محمدرضا جعفرپور از گیلان
محمدمتین حسنی از تهران
سیدابوالفضل میرقیصری از قم
محمدسعید علمخواه از قم
محمدرضایی استخروئیه از قم
علیرضا مختاری از کرمانشاه
محمدجواد شیرزاده از خراسان رضوی
امیرحسین لندرانی از تهران
رشته قرائت ترتیل بالای ۱۶ سال آقایان
سلمان حصاری از خراسان رضوی
کاظم نوریپور از تهران
محمدحسین ربیعیان از تهران
جواد رفعتی از قزوین
محمدمهدی انگالیان از بوشهر
مهدی جوزی از قزونی
مهدی شعبانی از کهگیلویه و بویراحمد
روح الله آقایی از قم
محمدمهدی بیکی درباغی از تهران
یوسف قنبری از زنجان
یوسف عیاشی از خوزستان
مسعود صفری از همدان
رشته قرائت تقلیدی زیر ۱۶ سال پسران
علی اکبر باشتنی از خراسان رضوی
امیررضا تهوری از البرز
ابوالفضل عدالتخواه از بوشهر
طاها عسگرنژاد از مازندران
علی پرتونژاد از اصفهان
مهدی اکبری از قم
محمدحسین اقبالی از قم
رضا بصائری از تهران
سیدعلیرضا مولایی از اردبیل
رشته قرائت تقلیدی بالای ۱۶ سال آقایان
خلیل سواری از خوزستان
امیرحسین انواری از یزد
سیدسجاد اشرفی از مازندران
محمدمهدی بهاری از قزوین
محمدرضا محمدی از خراسان شمالی
محمدعلی هاشمی از بوشهر
احمد حسینی از خراسان رضوی
مرتضی نوری از خراسان رضوی
علیرضا مسیحپور از کهگیلویه و بویراحمد
رشته اذان زیر ۱۶ سال پسران
رسول طاهری از اصفهان
سیدامیرمحمد میرهای از قم
محمدحسن نوروزیمنش از قم
امیر اسفندیاری از یزد
رشته اذان بالای ۱۶ سال آقایان
احسان الله رحمانی از تهران
احمدرضا محمدیان از تهران
جواد ملازاده از البرز
عادل تقیپور از مازندران
میثم سروریفر از قزوین
محمدسجاد محمدی از تهران
فریبرز اسکندری از زنجان
محمدحسین دالوند از لرستان
دریافت جدول زمانبندی فینال مسابقات مشکات
انتهای پیام