کد خبر: 4046297
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹
استاندار بوشهر مطرح کرد:

ضرورت گسترش فرهنگ قرآنی در بوشهر

استاندار بوشهر با تأکید بر لزوم گسترش فرهنگ قرآنی در استان تصریح کرد: مردم استان بوشهر همواره با قرآن مأنوس بوده‌اند و امیدوارم در این ماه مبارک، فرصت را غنیمت شماریم و از توفیق درک لحظه لحظه این ماه غافل نشویم و معنویت و اخلاص را تقویت کنیم تا عاقبت‌بخیر شویم.

به گزارش ایکنا از بوشهر، به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی‌زاده، استاندار بوشهر در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به مردم استان بوشهر تبریک گفت و با بیان آیه 183 سوره بقره اظهار کرد: يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُتِبَ عَلَيْكُمُ الصِّيَامُ كَمَا كُتِبَ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ؛ ای کسانی که ایمان آورده‌اید روزه بر شما واجب شد، چنانکه بر آنان که پیش از شما بوده‌اند واجب شده بود، باشد که پرهیزگار شوید.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه رمضان ماه بهار قرآن است، ادامه داد: ماه مبارک رمضان ماه نیایش و ماه لیله‌القدر است و باید از برکات این‌ماه بزرگ نهایت بهره معنوی را ببریم.

محمدی‌زاده در ادامه افزود: ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خداست و امیدوارم در این ضیافت الهی، ضمن بجا آوردن طاعات و عبادات، معنویات را تقویت کرده تا در پایان ماه مبارک، توشه‌ای مناسب برای آخرت‌مان ذخیره کنیم.

وی در بخش دیگری از این پیام با تأکید بر لزوم گسترش فرهنگ قرآنی در استان تصریح کرد: مردم استان بوشهر همواره با قرآن مأنوس بوده‌اند و امیدوارم در این ماه مبارک، فرصت را غنیمت شماریم و از توفیق درک لحظه لحظه این ماه شریف غافل نشویم و معنویت و اخلاص را تقویت کنیم تا عاقبت‌بخیر شویم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :