کد خبر: 4082604
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳

تکریم حسینی مشتاقان پیاده‌روی مراسم اربعین

طی بازدید سرزده خبرنگار ایکنا از ثبت‌احوال بوشهر، کارکنان ثبت‌احوال بوشهر با روحیه‌ جهادی مشغول به پاسخگویی و انجام خدمت در راستای صدور مدارک هویتی زائران اربعین حسینی هستند.

اسکندر پاسالار، مدیرکل ثبت احوال بوشهر

به گزارش ایکنا از بوشهر، طی بازدید سرزده خبرنگار ایکنا از ثبت‌احوال بوشهر در عصر روز چهارشنبه، ۹ شهریورماه و صبح روز پنجشنبه، ۱۰ شهریورماه تا غروب این روز، کارکنان ثبت‌احوال بوشهر با روحیه‌ جهادی مشغول به پاسخگویی و انجام خدمت در راستای صدور مدارک هویتی زائران اربعین حسینی بودند. 

اسکندر پاسالار، مدیرکل ثبت‌احوال استان بوشهر در جریان بازدید به خبرنگار ایکنا گفت: اداره‌کل ثبت‌احوال با همکاری پلیس گذرنامه و تعامل دفاتر پیشخوان مقرر کرده، به منظور رفاه حال هم‌استانی‌ها و به‌ویژه برای زائران اربعین حسینی که مشکل شناسنامه‌ای دارند، در بعد از ساعات اداری و روزهای تعطیل و در سریع‌ترین زمان، شناسنامه یا گواهینامه جایگزین شناسنامه را در ادارات ثبت‌احوال شهرستان‌های بوشهر صادر خواهد کرد.

مدیرکل ثبت‌احوال استان بوشهر در ادامه با اشاره به تکریم و تسریع ارائه خدمت به مشتاقان زیارت حرم اباعبدالله‌الحسین(ع) در فرارسیدن ایام اربعین حسینی، افزود: برای تعویض شناسنامه علاوه بر ادارات ثبت احوال، دفاتر پیشخوان هم پیش بینی شده است تا  پس از  ثبت درخواست شهروند درباره تعویض شناسنامه، بلافاصله درخواست به ثبت احوال ارجاع داده شود.

ثبت احوال
 

خبرنگار: حامد فکوری 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha