کد خبر: 4079120
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷

تجلیل فرمانده نداجا از بانوی قرآنی مسابقات آجا در بوشهر + عکس

طی مراسمی از سوی امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران از فاطمه اسلامی، چهره موفق مسابقات قرآنی نداجا و آجا در بوشهر تجلیل شد.

به گزارش ایکنا از بوشهر، فاطمه اسلامی، چهره موفق قرآنی و صاحب رتبه‌های برتر ملی مسابقات نیروهای مسلح و فرزند ناوبانیکم ابراهیم اسلامی، از کارکنان نداجا در بندر بوشهر است که رتبه سوم حفظ ۵ جزء نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کرده است از سوی فرمانده نداجا و با حضور دریاداردوم عرشه احسان نصیری، فرمانده نیروی دریایی بوشهر و حجت‌الاسلام و المسلمین یاسر راغبی، رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه دریایی بوشهر مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نداجا، در این دیدار صمیمانه با این فعال قرآنی و خانواده ایشان، اظهار کرد: باعث افتخار است که در جمع شما خانواده قرآنی گرامی حاضر شده‌ام و این دیدارها را برای خود، یک رتبه و برکت نورانی در راستای تقویت روحیه معنوی خویش می‌دانم و یقین دارم خدمتگذاری به شما که مأنست و مجالست با این کتاب شریف دارید در پیشرفت کارها اثر مثبت داشته و حفظ شأن و جایگاه شما را بر خود وظیفه می‌دانم. 

فعالیت قرآنی خانوادگی 

یادآور می‌شود، که فائزه اسلامی، فرزند دوم خانواده ناوبانیکم ابراهیم اسلامی، جمعیِ نداجا بوشهر نیز حافظ یک جزء از قرآن کریم است و همچنین سمیه احمدی، همسر ایشان نیز در بخش مفاهیم فعالیت قرآنی دارد.

گفتنی است، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نداجا، در این سفر یک‌روزه، از سایر مراکز آموزشی و زیرساخت‌های دانش‌بنیان پایگاه دریایی بوشهر بازدید کرد. 

خبرنگار: حامد فکوری 

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha