کد خبر: 4115175
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸

برگزاری جلسه «کمیته مساجد» ستاد دهه فجر بوشهر + عکس

جلسه «کمیته مساجد» ویژه گرامیداشت چهل‌و‌چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در محله شهید مطهری منطقه یک شهر بوشهر برگزار شد. 

جلسه «کمیته مساجد» ستاد دهه فجر در بوشهر

به گزارش ایکنا از بوشهر، نخستین جلسه استانی «کمیته مساجد» ستاد دهه فجر ویژه گرامیداشت چهل‌و‌چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، عصر ۲۶ دی‌ماه، با حضور اعضای کميته در سالن اجتماعات ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد بوشهر واقع در محله شهید مطهری منطقه یک این شهر تشکيل شد.

حجت‌الاسلام جابر آزور، دبير «کمیته مساجد» ستاد چهل‌و‌چهارمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر، در این آیین به تبیین اهمیت و نقش مساجد در ایام الله دهه فجر پرداخت و گفت: اساس و پایه انقلاب اسلامی ایران از مساجد شکل گرفت و قطعاً بقای آن نیز در گرو پویایی و احیای فعالیت‌های مسجدمحور است.

وی افزود: برنامه‌های «کمیته مساجد» باید در راستای یک جشن مسجدمحور و مردم‌پایه و با ابعاد و شاخص‌های ملی در دهه فجر در اولویت‌های کمیته مساجد استان بوشهر قرار گیرد.

یادآور می‌شود، دستگاه‌های فرهنگی عضو «کمیته مساجد» ستاد گرامیداشت چهل‌و‌چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی استان بوشهر در این جلسه به نمایندگی از اداره‌کل تبلیغات اسلامی، مرکز رسیدگی به امور مساجد، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد‌اسلامی، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، سازمان بسیج مساجد و محلات، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، ستاد اقامه نماز و اداره‌کل اوقاف و امورخیریه گزارشی اجمالی از برنامه‌های خود ویژه ایام الله دهه فجر را ارائه و بیان کردند.

جلسه «کمیته مساجد» ستاد دهه فجر در بوشهر

جلسه «کمیته مساجد» ستاد دهه فجر در بوشهر

جلسه «کمیته مساجد» ستاد دهه فجر در بوشهر

جلسه «کمیته مساجد» ستاد دهه فجر در بوشهر

زینب محمدی 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha