کد خبر: 4007392
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸
در هفته وحدت اتفاق افتاد:

آزادی یک زندانی بوشهری پس از ۱۴ سال حبس

رئیس کل دادگستری استان بوشهر از آزادی یک زندانی خبر داد و گفت: این زندانی پس از ۱۴ سال حبس مقارن با هفته وحدت و میلاد سعادت حضرت محمد(ص) از اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان بوشهر آزاد شد.

به گزارش ایکنا از بوشهر، علی جمادی، رئیس کل دادگستری استان بوشهر امروز یکم آبان با حضور در زندان و اردوگاه حرفه‌آموزی و کار درمانی زندانیان دشتستان مشکلات مددجویان را بررسی کرد. در این برنامه معاون قضایی دادگستری، رئیس مجتمع شوراهای حل اختلاف، مدیرکل زندان‌های استان بوشهر علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف زندان از نزدیک و چهره به چهره مسائل مددجویان را مورد بررسی قرار دادند و دستورات لازم برای بررسی وضعیت آن‌ها صادر شد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر ضمن اشاره به بازپروری و اصلاح زندانیان از آزادی یک مددجو خبر داد و گفت: این زندانی پس از 14 سال حبس مقارن با هفته وحدت و میلاد سعادت حضرت محمد(ص) از اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان بوشهر آزاد شد.

جمادی بیان کرد: بازپروری و اصلاح زندانیان یکی از سیاست‌های زندان‌ها است و زندان‌ها در بازپروری زندانیان اقدامات و طرح‌های مهمی در بخش‌های مختلف آموزشی، فرهنگی، مهارت‌آموزی و اشتغال‌زایی بکار گرفته است. تلاش بر سالم‌سازی محیط زندان، تقویت رویکرد‌های تربیتی در قبال زندانیان، مهارت‌آموزی و توانمندسازی زندانیان با هدف بازگشت زندانی به فعالیت‌های سالم و پرهیز از هرگونه اجحاف در حق زندانیان است.

 

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha