«شاهینی» رئیس حوزه هنری استان بوشهر شد
کد خبر: 4136548
تاریخ انتشار : ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۷

«شاهینی» رئیس حوزه هنری استان بوشهر شد

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، با صدور حکمی رئیس جدید حوزه هنری استان بوشهر را منصوب کرد.

عبدالله شاهینی

به گزارش ایکنا از بوشهر، محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی، با صدور حکمی «عبدالله شاهینی» را به‌عنوان رئیس جدید حوزه هنری استان بوشهر معرفی و منصوب کرد.

از جمله سوابق اجرایی این جوان دانش‌آموخته دانشگاهی دهه شصتی، می‌توان به مدیریت آموزش و روابط‌عمومی اداره محیط زیست استان بوشهر و مسئولیت امور استان‌های سازمان فضای مجازی سراج اشاره کرد.

همچنین وی به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان برنامه تلویزیونی «فیلم ما» و عضویت در گروه هنری «نافع» را در کارنامه هنری و رسانه‌ای خود دارد.

در بخشی از حکم انتصاب شاهینی آمده است: «بوشهر که از دیرباز پیشانی رشادت‌ها و پایداری‌های ظفرمند ملّت ایران به شمار می‌آمده، در سپهر فرهنگی انقلاب اسلامی نیز از جایگاه والایی برخوردار است. سوابق درخشان مردم این سامان در دفاع از هویت اسلامی و ایرانی، و چیره‌دستی‌شان در رنگ‌آمیزی زندگی با نوای دریا و تموّج شاخساران نخلستان، بوشهر را در همه‌ی عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی، حاصل‌خیز و پربار و بابرکت کرده است. رویش نسل‌های پیاپی بزرگ‌مردان فرهنگ و هنر از بوشهر، گواه دیگری‌ست بر ظرفیت‌های عظیم و یگانه‌ی این دیار. خوشبختانه امروز نیز این سرزمین را چشمه جوشان استعدادهای فکری و هنری تازه‌نفس و خوش‌آتیه‌ای می‌بینیم که بی‌تردید سرمایه‌ی فردای این مرز و بوم و انقلاب و نظام اسلامی خواهند بود.» 

یادآور می‌شود، پیش از عبدالله شاهینی، امید پارسایی‌فر مدیریت حوزه هنری استان بوشهر را برعهده داشت.

 

امیرحسین مؤمنی 

انتهای پیام
captcha