کد خبر: 4057191
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۸

آیت‌الله صفایی‌بوشهری با مربیان قرآنی جزیره شیف دیدار کرد + عکس

آیت‌الله صفایی‌بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، برای رفع مشکلات فرهنگی و سایر خدمات اجتماعی مردم جزیره شیف شهرستان بوشهر با ائمه جماعات مساجد و مربیان مکتب‌خانه‌های قرآنی شیعی و اهل‌سنت دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار آیت‌الله صفایی‌بوشهری با مربیان مکتب‌خانه‌های قرآنیبه گزارش ایکنا از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری، نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، امروز، ۲۵ اردیبهشت‌ماه، با حضور در جزیره شیف از توابع شهرستان بوشهر، از بخش‌های مختلف این روستا بازدید و در گفت‌وگو با ائمه جماعات مساجد و مربیان مکتب‌خانه‌های قرآنی شیعی و اهل‌سنت از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت. 

در ابتدای این سفر نماینده رهبر معظم انقلاب‌ اسلامی در استان و امام جمعه بوشهر با حضور در یادمان شهدای گمنام این جزیره و زیارت قبور مطهر شهدا، با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد. سپس از بخش‌های مختلف این روستا از جمله ساحل، محل ساخت اسکله صیادی، مساجد اهل سنت و تشیع، زمین‌های ورزشی و راه ارتباطی این روستا به صورت میدانی بازدید کرد. 

وی ضمن بررسی مسائل و مشکلات موجود و گفت‌وگو با اهالی این روستا و شنیدن مشکلات آنها، دستوراتی را در جهت رفع مشکلات و موانع موجود به مسئولان مربوطه ارائه کرد و گفت: باید همه مسئولان با تمام توان و ظرفیت برای ارائه بهترین و بیشترین خدمات فرهنگی و اجتماعی به مردم تلاش کنند و باید برای رفع مشکلات جزیره شیف باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود. 

خبرنگار: امیرحسین مؤمنی 

عکاس: کیوان عمادی 

 

 

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :