کد خبر: 4052719
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶

در مراسمی از فرزندان قرآنی کارکنان سپاه حفاظت فرودگاهی بوشهر با حضور آیت‌الله صفایی‌بوشهری در محل مجتمع فرهنگی و پژوهشی آدینه کوی شهید مدرس منطقه ۱ بندر بوشهر تجلیل شد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهریبه گزارش ایکنا از بوشهر، جمعی از کودکان و دانش‌آموزان قرآنی کارکنان سپاه حفاظت فرودگاهی شهر بوشهر با آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر امروز، ۶ اردیبهشت‌ماه، در فضایی صمیمی مجتمع فرهنگی و پژوهشی آدینه کوی شهید مدرس مرکز استان دیدار کردند. 

آیت‌الله صفایی‌بوشهری در ابتدای این نشست ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار، ضمن تشکر از مدیرکل حفاظت فرودگاه‌های استان و خانواده‌های این کودکان به سبب تلاش در جهت گسترش فرهنگ آسمانی قرآن در جامعه، اظهار کرد: این کار شما باید برای دیگر نهادها الگو شود.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: قرآن نور است و خانه‌ای که در آن قرآن خوانده می‌شود مثل ستاره‌ای برای آسمانیان می‌درخشد.

اهداف شوم جهان استکبار در تهاجم به قرآن 

وی با بیان اینکه جهان استکبار به دنبال این است که جامعه از قرآن تهی شود، افزود: دشمن در تهاجم نرم به دنبال این است که جوان و نوجوان ما قرآنی تربیت نشود و آموزه‌های غرب را جایگزین قرآن و سبک زندگی قرآنی کند به همین سبب کار شما بسیار بزرگ و ارزشمند است و با این کار با اندیشه‌های جهان استکبار مقابله می‌کنید.

آیت‌الله صفایی‌بوشهری بیان کرد: این کودکان هر مقدار که بزرگ‌تر می‌شوند مورد تهاجم بیشتر دشمن قرار می‌گیرند به همین خاطر هر چه سن آنها بالاتر می‌رود رشد و مراقبت شخصیتی بیشتری نیاز دارند.

وی با بیان اینکه هر کدام از این کودکان خودشان مبلغی برای فرهنگ قرآنی در جامعه خواهند بود، تأکید کرد: این کودکان نباید رها شوند بلکه باید ارتقای سطح پیدا کنند.

یادآور می‌شود، در پایان این دیدار از این کودکان قرآنی توسط نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر تقدیر به عمل آمد.

خبرنگار: سیده‌فردوس رضوی 

عکاس: کیوان عمادی 

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: