کد خبر: 4054131
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴

اسامی نفرات برتر نخستین دوره از رقابت‌های قرآنی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور در مسابقه جام رمضان استان بوشهر اعلام شد.

محمد چمکوری، رئیس دانشگاه پیام‌نور استان بوشهرمحمد چمکوری، رئیس دانشگاه پیام‌نور استان بوشهر، در گفت‌و‌گو با ایکنا از بوشهر، با اشاره به اینکه نخستین جام رمضان مسابقه قرآنی دانشگاه پیام‌نور بوشهر با رقابت مجازی ۴۵ دانشجوی قرآنی این دانشگاه برگزار شد، افزود: تعداد ۱۵ گروه ۳ نفره در مرحله رقابتی لیگ قرآنی جام رمضان در رشته‌های  قرائت ترتیل، حفظ یک جزء و مفاهیم شرکت کردند و در نتیجه تیم‌های دانشجویی «طاها»، «معراج» و «نیایش» موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند. 

رئیس دانشگاه پیام‌نور استان بوشهر گفت: احمد حیدری در رشته قرائت ترتیل و سمیه فولادی در رشته حفظ یک جزء و معصومه جعفری در رشته مفاهیم به عنوان شرکت‌کنندگان از گروه قرآنی طاها حائز رتبه اول جام رمضان پیام‌نور شدند. همچنین علی کرمی در رشته حفظ یک جزء و باقر جباری در رشته قرائت ترتیل و آمنه ملک‌زاده در رشته مفاهیم به عنوان شرکت‌کنندگان گروه قرآنی معراج به رتبه دوم این مسابقه استانی دست یافتند و نیز محسن آگاهی در رشته قرائت ترتیل و علیرضا محنایی در رشته حفظ یک جزء و فاطمه بارگاهی در رشته مفاهیم به عنوان شرکت‌کنندگان گروه قرآنی نیایش رتبه سوم را کسب کردند. 

وی گفت: برنامه عملیاتی توسعه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه پیام‌نور استان بوشهر با عنوان طرح قرآنی «سراج منیر» تهیه و تنظیم شده است و به‌زودی برای اجرا به مراکز و واحدها ارسال خواهد شد. 

چمکوری با اشاره به کسب هفت رتبه و نشان توسط دانشجویان بوشهری انجمن‌های علمی و دانشجویی این دانشگاه در هشتمین جشنواره ملی حرکت، بیان کرد: فاطمه جمالی در بخش انجمن‌های علمی برتر رشته فنی و مهندسی، انجمن عمران و نقشه برداری حائز رتبه دوم کشوری شد و همچنین محمدامین نوشادی در بخش انجمن برتر رشته علوم انسانی انجمن روان‌شناسی به رتبه سوم دست یافت و معصومه احمدپور بوشهری در بخش کتاب‌های برتر رشته فنی مهندسی موفق به کسب رتبه اول کشوری شد. 

وی افزود: رتبه دوم کشوری در بخش مسابقه رشته علوم انسانی انجمن علمی حقوق به راضیه ایرانی رسید و پیام عباسی نیز در بخش کتاب‌های علوم پایه حائز رتبه دوم شد و همچنین محدثه‌سادات مهیمنیان‌پور، مقام سوم ملی در بخش نشریات علوم پایه نشریه انجمن زیست‌شناسی با عنوان ویتامین را کسب کرد. معصومه احمدپور بوشهری، در بخش کارآفرینی و فاطمه جمالی شایسته تقدیر شد.

این مسئول اظهار کرد: هشتمین جشنواره ملی حرکت تعداد ۴۷۵ اثر از ۲۰۰ انجمن‌ علمی و دانشجویی کشور را بررسی و داوری کرد اما بوشهر هم ردیف با استان‌های تهران و اصفهان توانست جزء سه استان برتر در بخش نتایج و کسب رتبه‌های برتر این جشنواره کشوری معرفی شود. 

 حامد فکوری 

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: