کد خبر: 3987860
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ سدی محکمی در برابر هجمه های ضد انقلاب

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مقابل هجمه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دشمنان سد محکم انقلابی می باشد و از طرف دیگر، پنجره ارائه آرمان ها و ارزش های انقلاب با ویژگی ولایتمداری به جامعه ملی و بین المللی است.

به گزارش ایکنا از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز 10 مرداد، به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دیداری با کارکنان و مسئولین شهرستانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر داشت که به صورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با وجود آیت الله جنتی و جناب آقای لطفی و مسئولین استانی و به ویژه در استان بوشهر، نقش فوق العاده ای در تاریخ انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: این شورا موجب شد آرمان ها و ارزش های انفلاب اسلامی همیشه تجلی داشته باشد و در مقابل هجمه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دشمنان سد محکم انقلابی باشد و از طرف دیگر، پنجره ارائه آرمان ها و ارزش های انقلاب با ویژگی ولایتمداری به جامعه ملی و بین المللی باشد.
وی اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نعمت الهی است که با وجود انقلاب اسلامی ایران متولد و رشد کرده و الحمدالله کانون حمایت و پاسداری انقلاب است.
امام جمعه بوشهر بیان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران و تاریخ ایران، حرکت ولایی، انقلابی و روشنگرانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه 9 دی فراموش نخواهد کرد.
آیت الله صفایی بوشهر افزود: این برخواسته از اندیشه هایی بود که نیروی انقلابی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با هدایت های مقام معظم رهبری ایجاد کردند و الحمدالله در استان بوشهر 8 دی آغاز گردید و 9 دی به صورت ملی ایجاد شد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: به همین جهت کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یک کارنامه بسیار نورانی و درخشان است و آثار و برکات آن کاملا مشهود است.
وی بیان کرد: هر جایی و به شکل های مختلف که انقلاب به حمایت های مردمی نیاز دارد، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در عرصه مدیریت حضور میدانی مردم و حرکت های انقلابی پیشگام است، لذا از این جهت شورای هماهنگی، یک شورای راهبردی، انقلابی، ولایی و مردمی است که کارنامه آن بسیار روشن و تابناک است.
امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: ما از دیرباز در عرصه انقلاب همیشه جریان های مختلف تخریب، تضعیف و تخریب انقلاب در فضای بیرونی و داخلی مواجهه بودیم و جهان استکبار و مزدوران آنها همیشه دنبال تخریب آرمان و ارزش های انقلاب هستند، اگر نتوانند تخریب کنند تضغیف می کنند و اگر نتوانند تضعیف کنند، تحریف را دنبال می کنند.
آیت الله صفایی بوشهر عنوان کرد: هدایت مردم به سمت انقلاب ناب اسلامی ایران که همان انقلاب آرمان ها و ارزش های اسلامی است که در صدر آن ولایتمداری می باشد، اگر ما بتوانیم این را حفظ کنیم مصون خواهیم ماند.
وی تأکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از ارکان و کانون های مهم حفظ انقلاب در مقابل هجمه های تخریبی، تضیفی و تحریفی علیه اهداف، محتوا و راه انقلاب اسلامی است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در فتنه 88 بسیاری آمدند که براندازی و تخریب ایجاد کنند اما هدایت های مقام معظم رهبری و میدان‌داری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حوزه های تبلیغی توانست این فتنه عظیم و حساب شده را درهم شکسته و این تهدید بزرگ را به یک فرصت بسیار قوی برای نظام تبدیل کند.
امام جمعه بوشهر افزود: افرادی در فتنه 88 دارای اندیشه های شوم بودند و مثلث تخریب، تضعیف و تحریف را مدیریت می کردند که در این فتنه شناخته شدند و انقلاب از آنها پاک شد، این هنر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
آیت الله صفایی بوشهر بیان کرد: ما در شرایط کنونی باید شورای هماهنگی بسیار قوی داشته باشیم که الحمدالله این فضا ایجاد شده اما با حالت آرمانی فاصله داریم، ما باید کل نیروی های انقلابی در سطح ملی و استانی با شورای هماهنکی تبلیغات اسلامی مرتبط باشند و خود را عضوی از این شورا بدانند.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha